Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Czas na kolejne wyzwanie. Do Siedlec po 3 punkty.

Nasi zawodnicy nie mieli dużo czasu na odpoczynek ani na przygotowania do kolejnego spotkania. Już w sobotę, 28 listopada zagrają w Siedlcach.

W miniony wtorek na własnym boisku Visła Bydgoszcz pokonała ekipę eWinner Gwardii Wrocław i tym samym zapisała na swoim koncie dwa punkty. Spotkanie należało do ciekawych. Można było oglądać zarówno dłuższe wymiany, jak i efektownie kończone akcje. Mimo, że bydgoszczanie nie zgarnęli kompletu punktów bez wątpienia zasługują na pochwałę. Będąc w trudnej sytuacji potrafili się w niej odnaleźć i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Kolejnym wyzwaniem postawionym przed naszymi siatkarzami jest starcie z KPS Siedlce. Tegoroczne rozgrywki są dla siedlczan już trzecim sezonem w 1. lidze. Ubiegłoroczny turniej zakończyli na 12. pozycji a aktualnie zajmuje ósmą pozycję w tabeli z wynikiem 9 punktów. Ostatnie spotkanie, podobnie jak zawodnicy z Grodu nad Brdą wygrali 3:2.

Jak potoczą się losy drużyn w zbliżającym się meczu? Siedlczanie po pojedynku z AZS AGH Kraków mieli nieco więcej czasu na odpoczynek. Miejmy jednak nadzieję, że nie przeszkodzi to naszej drużynie w osiągnięciu celu jakim bez wątpienia jest zapisanie na swoim koncie kolejnego zwycięstwa.

 

KPS Siedlce - BKS Visła Bydgoszcz

Termin: 28 listopada 2020r., godz. 17:00

Miejsce: Hala sportowa Agencji Rozwoju Miasta Siedlce

 

 

Przygotowała: Agnieszka Piasecka

2020-11-27:92 Napisane przez: Zuzanna Zacniewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem