Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Etap meczów kontrolnych za nami

Turniejem ENEA VOLLEYBALL BYDGOSZCZ CUP’2020 bydgoszczanie zakończyli etap spotkań kontrolnych przed nadchodzącym sezonem Tauron 1.Ligi, który dla naszych siatkarzy rozpocznie się 26-tego września.

Podopieczni Marcina Ogonowskiego przygotowania na hali rozpoczęli 20 sierpnia, gdzie zmierzyli się w sparingu z KRISPOLEM Września, który zakończył się wynikiem 3:1 dla BKS-u. Rewanż tego spotkania we Wrześni podopieczni Marcina Ogonowskiego zakończyli z wynikiem 5:0, co było bardzo dobrym prognostykiem na nadchodzący (5-6 września) Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina, w którym to walczyliśmy z naszymi pierwszoligowymi przeciwnikami. Również i przez tę przeprawę siatkarze znad Brdy przeszli jak burza, wygrywając wszystkie spotkania zdobywając tym samym najważniejsze trofeum. Kolejnym punktem na drodze naszych siatkarzy było starcie z PlusLigowym zespołem – Treflem Gdańsk. Była to nasza pierwsza porażka (mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla podopiecznych Michała Winiarskiego), jednak z pokorą skrupulatnie pracowaliśmy na treningach, przed kolejnym wyzwaniem jakim był Enea Volleyball Bydgoszcz Cup’2020. Turniej podopieczni Marcina Ogonowskiego zakończyli na drugim miejscu, ulegając jedynie zwycięzcom wydarzenia, niemieckiej drużynie z ekstraklasy Netzhoppers KW (1:2).

Turniej rozgrywany w bydgoskiej Immobile Łuczniczka był ostatnim punktem przed rozpoczęciem rozgrywek TAURON 1.Ligi, która startuje już w przyszłym tygodniu. Bydgoszczanie swoje zmagania rozpoczną 26 września o 17:00, a naszym przeciwnikiem będzie MCiKS Jaworzno.

 

2020-09-14:87 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem