Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Finałowe odliczanie czas zacząć!

Wchodzimy w najważniejszą fazę przed rozpoczęciem sezonu! Już za chwilę, już za moment… Długo czekaliśmy na powrót na siatkarskie boiska...udało się! Pierwszy mecz bydgoskiej ekipy przed nami!

Zaledwie 5 dni dzieli nas od pierwszych rozgrywek. O podsumowanie przygotowań poprosiliśmy naszego drugiego trenera i statystyka, Adriana Pasierba: Okres przygotowawczy przebiegł pomyślnie. Szczęście nam sprzyjało i uniknęliśmy większych urazów, w związku z czym przez większość czasu przygotowywaliśmy się w komplecie. W sparingach każdy z chłopaków zaprezentował się bardzo dobrze, co pokazało, że mamy wyrównany skład i każdy po wejściu na boisko może dać dodatkowy impuls dla drużyny.

Warto zaznaczyć, że okres przygotowawczy nieco różni się od tego typowo meczowego. - W okresie przygotowawczym budujesz siłę, kondycję po to, żeby mieć ją podczas meczów. Teraz hamujemy proces treningowy, tak, aby szczyt formy przyszedł na mecz. Już w sobotę rozpoczynamy ten właściwy sezon, z czego wszyscy bardzo się cieszymy. To, co chłopaki wypracowali przez ostatnie 2 miesiące muszą teraz przekuć na parkiecie w dobrą grę. Od poniedziałku już rozpoczęliśmy pierwszy w tym sezonie tydzień przedmeczowy, którego zwieńczeniem będzie mecz z MCKiS Jaworzno. – podsumował asystent Marcina Ogonowskiego.

Mecz z MCKiS zostanie rozegrany 26 września o godzinie 17:00. Przypominamy również o niezwykłym bilecie, który uprawnia do wejścia na mecze domowe BKS-u do końca listopada za jedyne 5 zł!

Zapraszamy!

Bilet można nabyć drogą internetową: luczniczkabydgoszcz.ticketic.pl

lub przez kontrakt z naszym biurem pod adresem biuro@luczniczkabydgoszcz.pl lub pod numerem telefonu +48 570 742 853.

UWAGA! Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej.

⛔NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI KUPIENIA BILETU STACJONARNIE PRZED MECZEM.⛔

2020-09-21:294 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem