Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Kibic honorowy - TY też możesz stać się częścią Naszego zespołu!

Zgodnie z zapowiedziami, które ujrzały światło dzienne podczas konferencji prasowej w czwartek 10 października, uruchomiony został specjalny program KIBIC HONOROWY. Akcja potrwa do piątku, 18 października.
 

O narodzeniu się takiej idei poinformował na czwartkowej (10.10.2019) konferencji Tomasz Konieczyński, wiceprezes Stowarzyszenia Bydgoska Siatkówka : – Niewątpliwie cieszymy się ze środków z Urzędu Miasta, cieszy również, że pojawiają się ludzie, którzy pomagają Nam wyjść na prostą, ale to nie wszystkie działania zrzeszające ludzi o dobrych intencjach. – mówił Konieczyński i zapowiedział akcję skierowaną do kibiców zespołu znad Brdy. - Każda osoba z Bydgoszczy, każda nawet najmniejsza firma może się dołączyć do tej akcji. Chcemy, aby ponad wszelkimi podziałami klub stał się naszym dobrem wspólnym, żeby na trybunach zasiadło 7 tysięcy kibiców i żebyśmy mogli wspólnie cieszyć się sukcesami bydgoskich siatkarzy.

Akcja której koncepcją jest rozwój męskiej siatkówki w Bydgoszczy, to zbieranie cegiełek, gdzie za symboliczną kwotę kilkuset złotych będzie można umieścić swoje nazwisko bądź logo firmy na koszulce meczowej, w której występować będą nasi zawodnicy.

Korzyści jakie wynikają z projektu, poza umieszczeniem swojego logo bądź nazwiska na koszulce meczowej to również karnet na sezon 2019/2020, miejsce w sektorze KIBICÓW HONOROWYCH, miejsce dla samochodu na parkingu VIP czy wejście VIP do hali bydgoskiej Łuczniczki. Poza wsparciem finansowym, jakim niewątpliwie będzie wykupienie cegiełki, ideą projektu jest również zachęcenie kibiców do częstszego odwiedzania hali Łuczniczka podczas meczów naszego teamu. Dlatego też gorąco liczymy na Waszą obecność na meczach domowych jak i wyjazdowych i na wsparcie dopingiem bydgoskich siatkarzy.

2019-10-14:352 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem