Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Kocham Sito - dołącz do nas!

Budując markę bydgoskiej, męskiej siatkówki, staramy się robić wszystko, by nasi kibice czuli jeszcze większe przywiązanie do klubu. Początkiem tego długiego procesu było stworzenie i wprowadzenie programu Kocham Sito.

Program Kocham Sito to program lojalnościowy, który oparty jest na imiennej Karcie Kibica. Początkowo karty te były tylko kartami kibica, jednak od ubiegłego sezonu, podejmując współpracę z Open Finance, decydując się na dołączenie do naszego programu, możecie korzystać z kolejnego udoskonalenia! Kartę Kibica połączyliśmy z kartą płatniczą w barwach klubu oraz z jego logo. Oczywiście jest ona wyposażona w program Kocham Sito, a dla osób, które zdecydowały się na taką kartę przygotowaliśmy kolejną atrakcję – bon o wartości 100zł – do wykorzystania na zakupy w naszym klubowym sklepiku bądź też na bilety czy karnety. Po roku otrzymać go można po raz drugi! Wystarczy, iż spełnimy jednak warunek – będziemy co najmniej pięć razy w miesiącu dokonywać płatności naszą klubową kartą!

Pragniemy przypomnieć, iż karta płatnicza Kocham Sito, która stała się naszą nową kartą kibica, nie eliminuje starych, plastikowych kart kibica! Okazując taką kartę u naszych partnerów również przysługuje Wam zniżka! Pełną listę firm, które oferują swoje rabaty znajdziecie klikając w link: http://www.transferbydgoszcz.pl/Partnerzy_i_profity,75

Mamy dla Was dwie ważne i bardzo dobre informacje!

Święta Wielkiej Nocy to kolejna okazja do zwiększenia zniżek u naszych partnerów! Promocja trwa dokładnie tydzień! Startuje dzisiaj – 18 kwietnia – a zakończy się w piątek – 25 kwietnia. Wszystkich posiadaczy kart kibica, czy to nowych, czy starych, zapraszamy do:

- Restauracji i Hotelu Tawerna w Żołędowie (ul. Szosa Gdańska 81), gdzie okazując kartę otrzymacie 15% zniżki,

- Jubilera Omega (ul. Dworcowa 35) – który przygotował dla Was ofertę specjalną w postaci 20% zniżki przy płatności gotówką!

Druga ważna informacja – rusza zupełnie nowy profil na Facebooku, za którego pośrednictwem będziemy dzielić z Wami informacjami o naszym programie, partnerach i szykujących się zniżkach! Zachęcamy do lajkowania fan page’a Kocham Sito - https://www.facebook.com/kochamsitoof

2014-04-18:2247 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 1
kibic30
dodano: 2014-04-23 16:58:43
W przyszłym ygodniu mamy poznać wiadomość odnośnie składu na przyszły sezon! Kto odchodzi i kto przychodzi - tak napisał "Express Bydgoski" wydanie papierowe! Macie jakies przecieki kto może wzmocnić skład bydgoskiej drużyny?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem