Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Marcin Ogonowski trenerem BKS Visła Bydgoszcz

Trener Marcin Ogonowski poprowadzi drużynę BKS Visła Bydgoszcz w nowym sezonie❗️

Obecne okoliczności pandemii mocno spowolniły prace nad budową bydgoskiego zespołu, który na zagrać następny sezon w pierwszej lidze. Jednak cały czas działamy i mamy pierwsze dobre wiadomości. Chcąc układać wszystko we właściwej kolejności, zaczęliśmy od podpisania umowy z trenerem.

Marcin Ogonowski przez wiele lat był związany z klubem z Rzeszowa, gdzie jako drugi trener sięgnął trzykrotnie po Mistrzostwo Polski, Z naszym klubem współpracuje od zeszłego roku. W czasie poprzedniego sezonu pokazał swoją fachowość i zaangażowanie. Zyskał też bardzo duże zaufanie zawodników i zarządu klubu, który oddaje teraz w jego ręce misję powrotu na plusligowe parkiety.

Przy podpisaniu nowego kontraktu Trener Ogonowski powiedział: "Bydgoszcz jest fajnym miastem do życia i jest tu bardzo dobry klimat dla siatkówki, dlatego chętnie przyjąłem propozycję poprowadzenia drużyny siatkarzy. Nasz główny cel sportowy na nadchodzący sezon jest ambitny i dokładnie określony. Z nastawieniem walki o awans do PlusLigi będziemy budować naszą drużynę".

2020-04-21:207 Napisane przez: Zuzanna Zacniewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem