Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
PL: Zrewanżować się Warszawie

Zaledwie tydzień po meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, bydgoszczanie ponownie zaprezentują się na plusligowym parkiecie. Już w najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra rewanżowy pojedynek z ekipą z Warszawy. Poprzednie spotkanie z drużyną ze stolicy zakończyło się zwycięstwem w trzech setach podopiecznych Andrei Anastasiego. Czy tym razem uda się nam ich pokonać?

Nadal czekamy na pierwsze zwycięstwo w sezonie 2019/2020. W ostatnim spotkaniu z aktualnym liderem ligi, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle podopieczni Przemysława Michalczyka przegrali w trzech setach, jednak potrafili nawiązać walkę z rywalem, utrzymać z nim kontakt punktowy i to napawa optymizmem przed meczem z Warszawą. Ekipa Andrei Anastasiego po 13 rozegranych meczach na swoim koncie ma 33 punkty i zajmuje fotel wicelidera ligi.

Zbliżający się wielkimi krokami pojedynek będzie dla naszych zawodników drugim spotkaniem z warszawianami w trwających rozgrywkach PlusLigi. Pierwszy raz podejmowaliśmy zespół Andrei Anastasiego w 2. kolejce na własnym terenie. Mimo ogromnych nadziei z boiska schodziliśmy już po 3 setach, nie zapisując na swoim koncie żadnego punktu.

Spotkanie w stolicy bez wątpienia będzie należało do niezwykle trudnego. Sobotnim gospodarzom brakuje jedynie 3 punktów do zrównania się z pierwszą ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i na pewno będą chcieli osiągnąć to już w spotkaniu z nami. Zespół znad Brdy natomiast nadal ma wielkie nadzieje na osiągnięcie pierwszego, choć tak bardzo ważnego zwycięstwa w sezonie. Czy uda się to osiągnąć już teraz? Odpowiedź na to pytanie poznamy niebawem, a tymczasem już teraz zapraszamy do kibicowania bydgoszczanom zarówno przed telewizorami, jak i w warszawskiej hali!

 

Verva Warszawa Orlen Paliwa – BKS Visła Bydgoszcz

18 stycznia 2020 roku, godz. 20:30

HWS "Torwar"

ul. Łazienkowska 6a

 

Przygotowała Agnieszka Piasecka

2020-01-17:276 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem