Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

PL : Pojedynek w dole tabeli

Kolejna meczowa niedziela w Bydgoszczy. Tym razem zagramy z drużyną Cuprum Lubin. Do tego meczu podejdziemy pod skrzydłami dotychczasowego II trenera Visły, Marcina Ogonowskiego, który decyzją zarządu drużyny przejął obowiązki trenera Przemysława Michalczyka.

Zaledwie trzy dni po ostatnim meczu z Indykpol AZS Olsztyn przystąpimy do kolejnego wyzwania. Niestety, pojedynek z Akademikami z naszej strony wyglądał źle, co skutkowało przegraną już w trzech setach ze sporymi stratami punktowymi. Ani razu nie udało nam się ustrzelić przeciwnika zagrywką, sami przyjmowaliśmy serwisy rywala zaledwie z 39% skutecznością. Nasz atak oscylowal w granicach 40%, a szczelny blok ustawiliśmy tylko 5 razy.

Nie da się ukryć, że po spotkaniu z olsztynianami zarówno kibice, jak i zawodnicy mają niedosyt. Dodatkowo, oliwy do ognia dodał szkoleniowiec Visły, Przemysław Michalczyk, który po paśmie niepowodzeń drużyny oddał się do dyspozycji zarządu, który rozwiązał z nim kontrakt. W związku z tym do niedzielnej walki z lubinianami podejdziemy pod okiem Marcina Ogonowicza, dotychczasowego asystenta Przemysława Michalczyka.

Cuprum Lubin, mimo, że zajmuje dolną granicę plusligowej tabeli, nie musi obawiać się o swój byt w ekstraklasie. Tydzień temu oni również rozgrywali spotkanie z AZS Olsztyn i podobnie jak my zakończyli je przegraną 0:3.

Warto przypomnieć, że spotkaliśmy się w tym sezonie z Cuprum Lubin na ich terenie w pierwszej rundzie fazy zasadniczej. Wówczas musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i nie zapisaliśmy na swoim koncie żadnej wygranej partii.

Jak w rewanżowym meczu poradzi sobie Visła Bydgoszcz pod przywództwem nowego eksperta? Dowiemy się już w niedzielę.

Wszyscy na halę! Wygrajmy to razem!

 

BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Libin

Termin: 01.03.2020, godz. 20:30

Miejsce: HSW "Immobile" Łuczniczka, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz

Transmisja: Polsat Sport

Przygotowała: Agnieszka Piasecka

2020-02-29:138 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem