Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

PL : Zaczynamy! Na pierwszy ogień Jastrzębski Węgiel

Już 26 października rozpoczniemy walkę na plusligowych parkietach. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Jastrzębskiego Węgla.

Ekipa znad Brdy przeszła ogromną transformację przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Z drużyny, która brała udział w ubiegłorocznych rozgrywkach pozostało niewiele, skład został gruntownie przebudowany, a funkcję szkoleniowca bydgoskiego BKS-u przejął wcześniejszy drugi trener zespołu – Przemysław Michalczyk. Zmiany nastąpiły nie tylko na płaszczyźnie sportowej, bowiem po pozyskaniu nowego sponsora tytularnego bydgoszczanie będą występować pod nazwą BKS Visła Bydgoszcz.

Przedsezonową weryfikację formy bydgoszczanie rozpoczęli od starcia z KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, w którym  górą byli nasi przeciwnicy, dzień później jednak triumfowaliśmy nad drużyną GKS Katowice, a kilka dni później w meczu pokazowym w Czerniejewie odnotowaliśmy wygraną nad APP Krispol Września 3:1. Następnie drużyna udała się do Gostycyna, gdzie zajęła IV miejsce, podobnie jak w Memoriale Jana Rutyńskiego oraz kończącym okres przygotowawczy turnieju o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego.

Sezon 2019/2020 zainaugurujemy we własnej hali z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Jak podkreślał prezes jastrzębian ich celem w nadchodzącym sezonie jest strefa medalowa, zatem z pewnością już od pierwszych akcji meczu możemy być pewni twardej gry o każdy punkt. Liczymy jednak, że z Waszą pomocą będziemy walczyć z podopiecznymi Roberto Santilli’ego jak równy z równym. W ubiegłorocznym sezonie jastrzębianie zajęli trzecią lokatę po walce z zespołem z Zawiercia. Nasi siatkarze natomiast uplasowali się na dwunastej pozycji.

Mecz inaugurujący rozpocznie się o godz. 20:30, jednak wszystkich sympatyków bydgoskiej drużyny na halę zapraszamy już o godz. 18:00! Przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje oraz konkursy.

BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

26.10.2019 (sobota) godz. 20:30

BILETY :

30 zł – normalny

15 zł – ulgowy

W sprzedaży dostępne będą również karnety na sezon:

Zapraszamy również do naszego odświeżonego sklepiku, który będzie dostępny podczas sobotniego meczu. Czekają na Was nowe gadżety, zatem warto Nas odwiedzić i nabyć dla siebie lub bliskich drobiazg, który podkreśli przynależność do Naszej BKS-owej rodziny!

CZEKAMY NA WAS! #gramyrazem

2019-10-18:788 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem