Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
PO KOLEJNE LIGOWE ZWYCIĘSTWO

Tauron 1.Liga: Po kolejne zwycięstwo

 

Bydgoszczanie nadal są w dobrej formie. Zaledwie trzy dni po zwycięskim spotkaniu z Exact Systems Norwid Częstochowa, podejmą drużynę BAS Białystok. 

 

Aktualnie Visła Bydgoszcz zajmuje 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji, ma na swoim koncie 25 punktów, 9 zwycięstw i tylko jedną przegraną. 

 

W środowym pojedynku z Częstochową nasi zawodnicy nie pozwolili rywalowi na ugranie choćby jednego seta. Triumfowaliśmy zarówno w bloku (17 zdobytych punktów na 4 zdobyte przez przeciwnika), jak i w ataku (50% skuteczności przy 40% Częstochowy). 

 

Nasz sobotni rywal do chwili obecnej wygrał jedno spotkanie i zajmuje 14 miejsce w ogólnej klasyfikacji. BAS Białystok po serii przegranych nie jest stawiany w roli faworyta, jednak w spotkaniu z Kluczborkiem drużyna pokazała, że nie można jej lekceważyć i że jest w stanie przysporzyć problemów. 

 

Mimo krótkiego czasu na przygotowanie do meczu, bydgoszczanie podejdą do niego w dobrych humorach i zmobilizowani, by po raz kolejny pokazać dobrą siatkówkę. Podobnie jak poprzednio, również i tym razem ich zmagania transmitowane będą w internetowej telewizji Ipla. 

 

BKS Visła Bydgoszcz - BAS Białystok 

Termin: 5 grudnia 2020r., godz. 17:00

Miejsce: Immobile Łuczniczka, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz 

Transmisja: Ipla

 

Przygotowała: Agnieszka Piasecka 

2020-12-04:155 Napisane przez: TK
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem