Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Piotr Lipiński wraca do Bydgoszczy!

Rozgrywający podpisał roczny kontrakt z naszym klubem.

Piotrka przedstawiać bydgoskim kibicom nie trzeba. Przypominając Jego największe sukcesy: były reprezentant Polski, czterokrotny mistrz kraju, zdobywca Pucharu Polski, brązowy medalista Final Four Ligi Mistrzów (tytuły zdobyte z drużyną z Kędzierzyna – Koźla). Barw Bydgoszczy bronił w  latach 2008-2013 oraz w zeszłym sezonie do stycznia, kiedy to nastąpiła nieoczekiwana zamiana środkowych i przeszedł do Zawiercia. Ma w Bydgoszczy rodzinę więc jak sam mówi – wraca do domu. Podjęcie decyzji o powrocie do Bydgoszczy nie było trudne: „Oczywistym jest fakt, że wszyscy mamy jeden wspólny cel jakim jest powrót do PlusLigi.  Ale trzeba również dodać, że samo miasto jest tak fajnym i energetycznym miejscem do życia, klimat wokół sportu – w tym siatkówki - jest tak przyjazny, że naprawdę były praktycznie same plusy powrotu.”

Pytany o zeszły sezon podkreśla, że dwukrotnie życie pokazało, że niczego nie można być pewnym – pierwszy raz, gdy zamienił się miejscami z Michalem Masnym, a drugi przez epidemię koronawirusa.

Jest  tytanem pracy i już nie może się doczekać treningów, a my nie możemy się doczekać kiedy znowu zobaczymy Go w akcji na boisku.

 

Piotr Lipiński

ur. 04.01.1979 r.

wzrost: 195 cm

zasięg w ataku: 335 cm

poprzedni klub: Aluron Virtu CMC Zawiercie / BKS Visła Bydgoszcz

 

Jednocześnie informujemy, że firma Pixel pozostaje w gronie naszych Sponsorów na kolejny sezon!

2020-07-01:306 Napisane przez: Zuzanna Zacniewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem