Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Promocja na Dzień Kobiet!

Dziś siatkarze Transferu Bydgoszcz postarają się o pierwszą część prezentu dla swoich kibiców - o wygraną z Treflem Gdańskiem i awans do fazy play-off. My natomiast naszą niespodziankę kierujemy do Pań, z okazji ich święta, które już w najbliższą sobotę.

Dla posiadaczek Kart Kibica mamy ofertę specjalną z okazji Dnia Kobiet! Wspólnie ze Skin Expert Katarzyna Łukowska przygotowaliśmy wyjątkową promocję!

Jeśli 8 marca prześlecie na adres e-mail: biuro@skinexpert.com.pl, wiadomość o chęci odwiedzenia Gabinetu, otrzymacie 20% zniżki na dowolny zabieg w marcu! W tytule mejla należy podać: Kocham Sito - promocja na Dzień Kobiet. Następnie umówicie się na odpowiadający Wam termin i godzinę wizyty!

Najważniejszym warunkiem jest jednak, by mejla wysłać właśnie 8 marca i oczywiście trzeba posiadać Kartę Kibica!

Skin Expert Katarzyna Łukowska (Centrum kosmetologii medycznej i laseroterapii)
Centrum Kosmetologii Medycznej i Laseroterapii „Skin Expert” jest miejscem, gdzie klient otoczony jest specjalistyczną i troskliwą opieką. Dzięki zabiegom odzyskać może nie tylko zdrowy i piękny wygląd, lecz również dobre samopoczucie, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na codzienne życie i relacje z innymi ludźmi. W ofercie centrum coś dla siebie znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

ul. Powstańców Wielkopolskich 26/21,
85-090 Bydgoszcz
tel. 502 343 996,
52 307 07 07
www.skinexpert.com.pl

2014-03-05:2166 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem