Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Puchar Tauron Ligi: Czas na rewanż

Pierwsze spotkanie z BBTS Bielsko-Białą o Puchar Tauron Ligi nie poszło po naszej myśli. Bydgoscy zawodnicy po pięciosetowym boju musieli uznać wyższość rywala i pogodzić się z przegraną.

Drużyna z Bielska-Białej już rok temu zdobyła trofeum Tauron Ligi i na razie jest na dobrej drodze do powtórzenia tego sukcesu. Rywalizacja toczy się jednak do dwóch zwycięstw, zatem siatkarze Visły mają jeszcze szanse na pokonanie przeciwnika

Pierwszy mecz rozegrany 10 grudnia, po długich potyczkach minimalnie wygrali zawodnicy BBTS-u.  W całym spotkaniu nie brakowało emocji, obie ekipy prowadziły wyrównaną grę. Bydgoszczanie stawiali opór rywalowi i mało brakowało a szala zwycięstwa przechyliłaby się na ich stronę.

Już w najbliższy czwartek rozegrany zostanie rewanż. Całość transmitowana będzie przez telewizję Polsat Sport.

Zgodnie z regulaminem zespoły - BKS Visła Bydgoszcz i BBTS Bielsko-Biała muszą rozegrać dwa mecze. Zwycięzcą Pucharu TAURON 1. Ligi sezonu 2020/2021 zostanie drużyna, która w rundzie finałowej wygra większą liczbę meczów. Jeżeli po zakończeniu drugiego spotkania stan rywalizacji w meczach będzie wynosił 1:1 to o wygraniu rywalizacji zadecyduje wygranie „złotego seta” do 15 punktów z dwoma punktami przewagi jednej z drużyn.

 

 

BBTS Bielsko-Biała - BKS Visła Bydgoszcz

Termin: 17 grudnia 2020r., godz. 20:30

Miejsce: Bielsko-Biała

Transmisja: Polsat Sport

 

 

Przygotowała: Agnieszka Piasecka

 

 

2020-12-16:142 Napisane przez: Zuzanna Zacniewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem