Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Sponsorzy i partnerzy

Urząd Miasta Bydgoszcz
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel.: 52 58-58-913
fax: 54 23-14-647
www.bydgoszcz.pl

Miasto Bydgoszcz
jest jednym z głównym sponsorów naszej drużyny. Władze naszego miasta wspierają klub od wielu lat. Nie jest im obojętny los drużyny i wyrażają żywe zainteresowanie tym, co dzieje się w jej otoczeniu. Z całą pewnością można powiedzieć, że miasto Bydgoszcz dba o rozwój sportu, i to nie tylko siatkówki, ale również pozostałych dyscyplin.

Bydgoska Hurtownia
Narzędzi Visła Sp. z o.o.

ul. Koronowska 35A
85-405 Bydgoszcz
tel.: 52 371-94-85
www.visla.pl

Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła Sp. z o.o.
Specjalnością firmy jest bogata oferta narzędzi do obróbki skrawaniem oraz rozbudowany asortyment oprzyrządowania obrabiarek.Jako dystrybutor i przedstawiciel ponad 50-ciu renomowanych marek z całego świata, importujemy wysokiej jakości narzędzia warsztatowe, skrawające, ścierne, pomiarowe i inne. Bogaty asortyment 30 tysięcy produktów pozwala nam na niemal natychmiastową realizację większości zamówień. Nasi stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty oraz bezgotówkową formę rozliczania. Wieloletnie wspieranie sportu przełożyło się na metody postępowania i zasady Fair Play, których przestrzegamy w kontaktach z naszymi klientami..

Spółka Profix
Łomna Las, ul. Dobra 3
05-152 Czosnów
tel.: +48 22 78 59 600
www.profix.com.pll

Spółka Profix
Działa w obszarze produkcji i handlu. Jest dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i odzieży roboczej. Należy do ścisłej czołówki w branży narzędziowej w Polsce.

ENEA
Biuro Obsługi Klienta Bydgoszcz.

ul. Dr. E. Warmińskiego 6
85-054 Bydgoszcz
pon. - pt. 8:00 - 16:00
www.enea.pl

Enea
To producent, dystrybutor i sprzedawca energii elektrycznej w Polsce. Sprawdź już dziś ofertę i ceny, które pozwolą Tobie zaoszczędzić na rachunkach.

Oponeo.pl S.A.
ul. Podleśna 17
85-145 Bydgoszcz
tel.: 52 341 88 00
www.visla.pl

Openeo
Umów dostawę opon do stacji partnerskiej i zarezerwuj termin montażu online. Ogromny wybór opon, wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją. Zamów już teraz! Płatność Przelewy24. Oryginalne Produkty. 100 000 Opinii o Oponach. Dostawa Kurierem.

BKS Chemik Bydgoszcz
ul. Glinki 79
85-861 Bydgoszcz
tel.: 52 371-94-85
www.bkschemik.com.pl

BKS Chemik Bydgoszcz
dzisiejszy klub sportowy „Chemik” to kontynuacja działań ludzi związanych z zakładami chemicznymi „Organika-Zachem”. Chemik, to nie tylko piłka siatkowa, ale także inne sekcje: piłki nożnej, szachów czy brydża. W rozgrywkach młodzieżowych nasz zespół startuje właśnie pod nazwą Chemika Bydgoszcz. Jednym z najwybitniejszych wychowanków klubu jest Michał Winiarski.

Kompania Piwowarska
Biuro Zarządu w Warszawie

ul. Emilii Plater 53
00-113 Warszawa
tel. +48 22 321-23-00

www.kp.pl

Kompania Piwowarska
Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa – m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro.

Toyota Bydgoszcz
Jaworski Auto Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 150
85-152 Bydgoszcz
Tel. 52/375-71-75
e-mail: 085@toyota.pl
www.toyota.bydgoszcz.pl

Od 19 lat zdobywamy zaufanie naszych Klientów dzięki świadczeniu kompleksowych i fachowych usług, których jakość staramy się nieustannie udoskonalać. W 2005 roku uruchomiliśmy autoryzowaną stację obsługi w Bydgoszczy, w której znajdą Państwo nie tylko salon samochodów nowych, serwis techniczny ale również salon samochodów używanych oraz wypożyczalnię samochodów. Wykwalifikowany personel naszych stacji dealerskich odpowie na każde Państwa pytanie dotyczące eksploatacji samochodu oraz będzie służyć pomocą przy wyborze najkorzystniejszej formy finansowania jak również ubezpieczenia samochodu.

Belma AS Sp. z o.o.
ul. Łochowska 69
86-005 Bydgoszcz / Białe Błota
tel.: +48 52 36 36 300

www.bas.pol.pl

Belma AS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Belma AS to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspiera klientów, zarówno w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Firma przygotowuje wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami klienta, który jest dla niej najważniejszy.

Slican sp. z o.o.
ul. M. Konopnickiej 18
85-124 Bydgoszcz
www.slican.pl

 

      
 • Jesteśmy na rynku od 1992 roku
 •     
 • Wprowadziliśmy do sprzedaży kilkanaście modeli central oraz telefonów systemowych.
 •     
 • Sprzedaliśmy tysiące produktów, z których korzystają tysiące firm i instytucji w Polsce i na świecie
 •     
 • Nasze produkty wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu
 •     
 • Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku PABX w Polsce
 •     
 • Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi sytemu Slican najwyższej jakości produkt
 •     
 • Wspieramy sukcesy naszych klientów - dostarczamy wysokiej jakości systemy ułatwiające i usprawniające komunikację wielu firm i instytucji    

   

      
       
      

WSG Bydgoszcz
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
www.wsg.byd.pl

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
założycielem Uczelni jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KOLFER" sp. z o.o. - znany organizator turystyki działający w branży turystyczno-hotelarskiej od 20 lat. Przedsiębiorstwo KOLFER, było jedną z pierwszych w regionie instytucji prywatnych profesjonalnie zajmujących się turystyką krajową i zagraniczną. WSG jest organizacją NON PROFIT. Wszystkie fundusze przeznaczone są na rozwój Uczelni, rozbudowę nowoczesnej bazy dydaktycznej oraz na utrzymanie wysokiego poziomu kształcenia i prowadzenie działalności naukowej. Od 2005 roku Uczelnia nosi nazwę Wyższa Szkoła Gospodarki.

AJG Systemy Bezpieczeństwa
Sp. Z o.o.
ul. Łużycka 32
85-096 Bydgoszcz
www.ajg.pl

 

AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. Z o.o.
Już od 1990 roku firma AJG prowadzi działalność gospodarczą związaną m.in. z ochroną osób i mienia. Dotychczasowe doświadczenie płynące ze współpracy z Klientami utwierdzają w przekonaniu, że swoje zadanie wykonują rzetelnie i profesjonalnie, a inwestycje w szeroko rozumiane bezpieczeństwo zawsze się opłacają. Doświadczenie w wykonywanych usługach na pewno pomoże Państwu m.in. w podniesieniu bezpieczeństwa obiektów, komfortu pracy waszych pracowników, w wygospodarowaniu większej ilości czasu na podnoszenie sprawności Państwa organizacji.

Galactica
ul. Fordońska 189
85-739 Bydgoszcz
tel.: 52 520 88 00
www.galactica.pl

Galactica
jest producentem i dostawcą rozwiązań programistycznych skierowanych do szerokiego grona odbiorców biznesowych. Dostarcza oprogramowanie budowane w oparciu o najnowsze technologie programistyczne oraz wieloletnie doświadczenie. Misją Galactica jest tworzenie wysokiej jakości produktów i usług związanych z oprogramowaniem, dostarczanie ich klientom, świadczenie usług wdrożeniowych i serwisowych. Jest to firma, która wnosi na rynek rozwiązania innowacyjne, proponując oprogramowanie o nietuzinkowej funkcjonalności i architekturze. Obecny, oficjalny serwis internetowy zespołu BKS Bydgoszcz, to dzieło właśnie Galactica.

MZK Bydgoszcz
ul. Inowrocławska 11
85-153 Bydgoszcz

www.mzk.bydgoszcz.pl

MZK Bydgoszcz
Miejskie Zakłady Komunikacyjne Spółka z o.o. w Bydgoszczy funkcjonują od 2 lutego 1998r. Miasto Bydgoszcz reprezentowane przez Prezydenta Miasta jest jedynym wspólnikiem Spółki i obejmuje 100% udziałów. Podstawowa działalność prowadzona przez Spółkę to transport pasażerski miejski świadczony komunikacją autobusową i tramwajową. Ponadto Spółka oferuje: najem środków transportu, usługi związane z badaniem technicznym pojazdów w ramach działającej w Spółce Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, udostępnianie zewnętrznych powierzchni taboru i obiektów należących do Spółki w celach reklamowych.

DER RED
ul. Wojska Polskiego 8
85-171 Bydgoszcz
tel. 371-90-45
tel./fax. 373-32-50
www.derred.pl

DER RED
Firma ta zajmuje się projektowaniem tradycyjnych oraz oryginalnych ubrań męskich. W bogatej ofercie znaleźć można wysokiej jakości ubrania szyte na miarę – garnitury do codziennego użytku, ubrania galowe, koszule, marynarki, spodnie i w zależności od sezonu kurtki i płaszcze oraz szeroką gamę dodatków istotnych w ubiorze mężczyzny. Wysoko wykwalifikowani fachowcy,gwarantują najwyższy poziom usług i sprzedaży. Do zakupów w DER RED zachęcają także umiarkowane ceny oraz specjalne przywileje i rabaty przygotowane dla stałych klientów.

OLIMP SPORT NUTRITION
ul. Nagawczyna 109c
39-200 Dębica
tel + 48 14 681 90 20
www.olimp-supplements.com

OLIMP SPORT NUTRITION
Jedno z najnowocześniejszych na świecie zapleczy badawczo-rozwojowych i produkcyjnych, nieustannie rozwijanych przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia, stała współpraca z największymi światowymi autorytetami z dietetyki sportowej oraz wybitnymi sportowcami niemal wszystkich dyscyplin stawia OLIMP SPORT NUTRITION® na szczycie producentów suplementów diety i odżywek. Joanna Jędrzejczyk, Mariusz Pudzianowski, Dominik Skrzyński, Łukasz Kurowski, Akop Szostak.. Do tego setki, tysiące sportowców-amatorów. Możemy długo wymieniać listę tych, którzy swoją sportową karierę budują na produktach tej polskiej marki. Tym bardziej cieszymy się, że do tego grona dołączyła nasza drużyna! W związku z współpracą z Olimp Sport Nutrition, nasi kibice otrzymają niepowtarzalną możliwość zakupu produktów tej marki na wyjątkowo dobrych warunkach.

Selenka Wieniec Zdrój
ul. Brzozowa 1
Wieniec-Zdrój
Tel.: 54 272 15 37
Tel. uzdrowisko: +48 54 272 10 00
wieniecka@uzdrowisko-winiec.pl
www.woda-selenka.pl

Selenka Wieniec Zdrój - Naturalna Woda Mineralna zawierająca SELEN
Selenka Wieniec Zdrój - to naturalna woda mineralna o niezwykłych właściwościach; bogata w selen, lit, magnez, wapń i potas. Stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego z nas. Scharakteryzowana jako średniozmineralizowana wydobywana jest ze źródła studni głębinowej w miejscowości uzdrowiskowej Wieniec Zdrój (uzdrowisko-wieniec.pl). Selenka Winiec Zdrój zawiera SELEN pierwiastek życia, który jest niezwykle ważnym składnikiem diety. Selen m.in. wzmacnia układ odpornościowy, chroni błony komórkowe przed działaniem wolnych rodników; poprawia stan oczu, skóry i włosów; chroni przed chorobami serca i układu krążenia; jest potrzebny do regeneracji DNA; pomaga w usuwania metali ciężkich; zapobiega stanom zapalnym oraz stanom nowotworowym. Naturalną Wodę Mineralną SELENKA WIENIEC ZDRÓj pije drużyna Łuczniczka Bydgoszcz.

PKS Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 58
85-097 Bydgoszcz
Tel.: 52 322 90 57
www.pks.bydgoszcz.pl

PKS Bydgoszcz Sp. z o.o.
PKS Bydgoszcz Sp. z o.o. - wszystko zaczęło się w 1945 roku. Po wielu zmianach organizacyjnych dokonujących się na rynku przewozowym w ciągu ostatnich lat, z dniem 1 marca 2002 roku na dotychczasowej bazie Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej powstało: PKS w Bydgoszczy Spółka z o.o. zarządzane przez Prezesa Zarządu - Dyrektora Naczelnego. PKS w Bydgoszczy Spółka z o.o. stara się być atrakcyjny, konkurencyjny i jak najbardziej aktualny nie tylko dla pasażera, ale również dla współpartnera.

Jan Kowalski Group
ul. Szajnochy 3
85-738 Bydgoszcz
tel. 52 320 44 10
www.ekowalski.pl

Jan Kowalski Group
Firma świadcząca szeroką gamę usług poligraficznych działająca na rynku od 1993 roku. W bogatej ofercie znaleźć można sprzedaż standów, banerów, roll upów, ścianek reklamowych, elementów wystawienniczych, stojaków, konstrukcji reklamowych, prezenterów, wykonywanie konstrukcji reklamowych, kasetonów podświetlanych LED oraz nadruk na gadżetach.

VITALABO NZOZ Sp. z o.o.
ul. gen. J. Hallera 2E
85-795 Bydgoszcz

VITALABO NZOZ Sp. z o.o.
Laboratorium analiz lekarskich Vitalabo powstało w 2003 roku. Swą działalność rozpoczynało koncentrując się na wykonywaniu badań dla bydgoskich ośrodków zdrowia. W miarę rozwoju działalności Vitalabo rozszerzało swój zasięg na miasta i miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie w skład laboratorium Vitalabo wchodzą cztery laboratoria - centralne laboratorium w Bydgoszczy, laboratorium w Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT, laboratorium w Koszalinie oraz laboratorium w Lipnie, a także 30 Punktów Pobrań materiału do badań.

PRO-SERWIS S.C.
ul. Smoleńska 17a
85-833 Bydgoszcz
Tel. 52 321 14 40
www.pro-serwis.pl

PRO-SERWIS S.C.
działa na rynku od 2000 roku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Zajmujemy się optymalizacją procesów drukowania w firmie, monitorowaniem oraz obniżaniem kosztu druku.
W ramach usługi PROclick wynajmujemy i serwisujemy urządzenia drukujące w systemie rozliczania za wykonane wydruki.

Radio Taxi Zrzeszeni
ul. Szymborska 8
85-143 Bydgoszcz
tel. 52 321 02 74
fax. 52 321 48 00
www.1-9622.pl

Radio Taxi Zrzeszeni
największa oraz jedna z najstarszych w Bydgoszczy firm oferujących usługi taksówkarskie. Do dyspozycji klientów jest 250 aut o wysokim standardzie. Radio Taxi Zrzeszeni oferuje klientom poza standardowymi przewozami inne świadczenia, m.in.: przesyłki kurierskie, zakupy, dowóz dzieci do szkoły, holowanie i inne zlecenia nietypowe. Radio Taxi Zrzeszeni świadczy usługi najwyższej jakości, tak aby każdy klient był zadowolony.

Grupa Brokerska ODYS
Sp. z o. o.

ul. 11 Listopada 1A
85-624 Bydgoszcz
tel. (+48) 52 376 87 50
www.odys.pl

Grupa Brokerska ODYS Sp. z o. o.
Historia GB ODYS sięga początku lat 90’, gdy to w formie multiagencji, ODYS współpracował z takimi towarzystwami jak PZU, WESTA, WARTA, GRYF, FENIKS czy POLONIA. Obecnie, po licznych przekształceniach i dostosowaniu się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia gospodarczego, jest jednym z największych brokerów ubezpieczeniowych, funkcjonujących na polskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego i doradztwa w zakresie oceny ryzyka, nieprzerwanie, w formie spółki kapitałowej, od października 2000r.

Swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju przez centralę w Bydgoszczy oraz biura terenowe. Na co dzień stale współpracuje z multiagencją ubezpieczeniową EUROAGENT Sp. z o.o., spółką SUPORT Windykacja Odszkodowań oraz Kancelarią CRK i Partnerzy.

Cukiernia Magnolia S.C
Wojciech Fortuna, Jarosław
Jedliński, Beata Jedlińska
ul. Tadeusza Kościuszki 27
lok. 7/A-21
85-079 Bydgoszcz

Cukiernia Magnolia S.C
Nowoczesna piekarnia zajmująca się pieczeniem chleba i proponuje naprawdę szeroką paletę asortymentu najlepszej jakości.

POPCORN FACTORY
Paweł Wojciechowski
Bydgoszcz
tel.605-151-999

POPCORN FACTORY Fabryka popcornu i waty cukrowej, od 1996r prowadzi w ruchomej formie produkcję i sprzedaż tych produktów. Od 2010 roku postawiono na specjalizację w kierunku popcornu, który oprócz tradycyjnego solonego oferowany jest obecnie także jako karmelowy, owocowy oraz jedyny w kraju, serowy. Stoiska zespołu POPCORN FACTORY można było spotkać na międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych, wystawach, zlotach samochodowych, targach, na koncertach, kabaretonach, a obecnie w bydgoskim Myślęcinku oraz różnych imprezach plenerowych i halowych w regionie.
Od 2009 roku jesteśmy na meczach siatkówki męskiej, a także żeńskiej w Bydgoszczy..

bella line
Bella Line Wellness Centrum
(Hala Łuczniczka)
ul. Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz

BELLA LINE Bella Line Wellness Centrum mieszczący się w Hali Łuczniczka, to w tej chwili najnowszy, najnowocześniejszy koedukacyjny klub fitness z dużą przestrzenią, trzema salami fitness, otwartą na rzekę Brdę strefą cardio i siłownią oraz jedyną taką przy klubie fitness w Bydgoszczy strefą SPA (3 rodzaje saun, gorące leżanki wypoczynkowe, jacuzzi). Dbamy o to, żeby zatrudniać najlepszą kadrę instruktorską w mieście i wciąż poszerzamy naszą ofertę zajęć, starając się pokazywać w naszym mieście treningi cenione na całym świecie. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice często nie mogą pozwolić sobie na wyjście do klubu fitness ze względu na opiekę nad dzieckiem, nasz klub dysponuje przedszkolem z profesjonalną opiekunką codziennie w godzinach 16.30-20.30, w weekendy w godzinach 9-13.

Urząd Marszałkowski
Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Plac Teatralny 2
87-100 Toruń

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

2012-08-27:63664 Napisane przez: Administrator

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem