Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
WSG oficjalnym Partnerem Akademickim klubu.
Dzięki ścisłej współpracy Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy z klubem powstaje coraz więcej obszarów wspólnych działań. Uczelnia, która dynamicznie się rozwija od lat, stwarza komfortowe i optymalne warunki studiów dla zawodników klubu. Jednak potencjał WSG już dziś nie ogranicza się tylko do tematów związanych z edukacją zawodników.
 
Coraz większy zakres współpracy dotyczy korzystania z Akademickiego Centrum Medycznego oraz pakietu usług dla rodzin zawodników. Akademickie przedszkole oraz żłobek tuż przy uczelni, z którego mogą korzystać rodziny zawodników, są doskonałym uzupełnieniem całego pakietu współpracy pomiędzy WSG i BKS Visłą Bydgoszcz.
 
Przy podpisaniu umowy Filip Wiśniewski, prezes AZS WSG podkreślał - Nasza współpraca z klubem cały czas się rozwija i oprócz kwestii studiów dla zawodników stwarza możliwości połączenia wzajemnych korzyści w wielu tematach. Nasi studenci odbywają praktyki w klubie sportowym, który ze swoją historią i potencjałem jest dla nich świetną inspiracją i doskonałym miejscem nabierania zawodowego doświadczenia. Ważne jest też, że cały czas ta współpraca ewoluuje i daje nam dużo wzajemnej satysfakcji.
 
Prezes klubu Wojciech Jurkiewicz również nie krył swojego zadowolenia – Wyższa Szkoła Gospodarki to znakomity przykład partnera, na którego można zawsze liczyć. Wieloletnia owocna współpraca na początku oparta była na zapewnieniu studiów dla zawodników klubu, a teraz jest już kilka obszarów, w których realizujemy wspólne projekty. Najważniejsi tu są ludzie z uczelni, którzy przez cały czas wprowadzają do klubu dużo pozytywnej energii oraz, wraz z rozwojem WSG, nowe możliwości dobrej współpracy.
2020-06-17:233 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem