Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

WSPIERAMSPONSORÓW - bądźmy z tymi, bez których nie byłoby Nas

Drodzy Kibice!
Od trzech tygodni żyjemy w zupełnie nowej rzeczywistości. Musimy przeorganizować wszystko: naszą pracę, życie rodzinne, domowe obowiązki oraz naukę z dziećmi. W tych okolicznościach pojawia się coraz częściej pytanie o to, co będzie dalej?


Wszyscy zdają sobie sprawę, że dzisiejsza sytuacja mocno będzie wpływać na tę bliższą i dalszą przyszłość. Dlatego właśnie dziś musimy myśleć o sprawach absolutnie najważniejszych, takich jak zdrowie naszej rodziny oraz utrzymanie pracy.

Już dziś wiele firm zmaga się z mniejszymi lub większymi problemami, dlatego nie wystarczy tylko myśleć, ale trzeba działać. Jako klub, który ściśle współpracuje z wieloma sponsorami, chcemy włączyć się w te dziania na rzecz dobrej przyszłości. Zdajemy sobie sprawę, że dziś sport i siatkówka muszą ustąpić pierwszeństwa sprawom najważniejszym. Dlatego gorąco zachęcamy Was kibiców, którzy macie na sercu dobrą przyszłość siatkówki, abyście przy zakupach potrzebnych Wam rzeczy wybierali naszych sponsorów.

Oczywiście będziemy w tym Wam pomagać.Z naszym sponsorem tytularnym przygotowaliśmy już akcję „Wiosenne porządki z Proline Tools i LAHTI PRO”, dzięki której będziecie mogli zakupić sprzęt potrzebny do wiosennych porządków w absolutnie rewelacyjnych cenach. Obserwujcie nasz fanpage na Facebook'u, a będziecie mogli skorzystać z promocyjnych cen.

Nasza akcja #wspieramsponsorow będzie także obejmować innych naszych sponsorów. Natomiast kibice, którzy nie pozostaną obojętni na nasz pomysł, zyskają także super bonus od klubu


Jeśli dokonacie zakupów u naszych sponsorów w kwietniu i zachowacie swój paragon, to:
przy zakupach do 200 zł zyskacie 20% rabat na zakup karnetu na nowy sezon,
przy zakupach powyżej 200 zł otrzymacie karnet na sezon 2020/2021 za 1 zł!!!

Działajmy wspólnie dla dobrej przyszłości, w której kibice będą mieć pracę, sponsorzy klientów, a nasz klub sponsorów.

Działajmy razem! W grupie siła!

2020-04-02:147 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem