Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
WYWIAD Z PATRYKIEM STRZEŻKIEM

W spotkaniu 9. kolejki TAURON 1. Ligi nasza drużyna wygrała na wyjeździe z AZS AGH KRAKÓW 3:0. Po meczy rozmawialiśmy z Patrykiem Strzeżkiem, który otrzymał statuetkę MVP ostatniego ligowego starcia.

Pokonaliście AZS AGH KRAKÓW w trzech setach. Jak możesz podsumować ten mecz?

Mecz przebiegł zgodnie z planem. Do Krakowa pojechaliśmy po zwycięstwo. Grę mieliśmy cały czas pod kontrolą. Jedynie w drugim secie zespół AZS AGH mocniej zagrał zagrywką, my to wytrzymaliśmy i przywieźliśmy trzy punkty do Bydgoszczy.

W drugim secie gra była bardziej wyrównana.

Zespół z Krakowa lepiej zagrał zagrywką, kilka razy udało im się odrzucić nas od siatki i popełnił punktowe zagrywki, dlatego ten wynik był bardziej wyrównany. Wiedzieliśmy, że tak zagrywać się nie da przez całe spotkanie, wystarczy wytrzymać jakiś czas i później przełamaliśmy grę na swoją stronę.

 

Po raz trzeci w tym sezonie zostałeś wyróżniony statuetką MVP.

Nie przywiązuję do tej nagrody większej wagi. Ta nagroda jest zasługą całej drużyny.
 

W czym według Ciebie jesteście świetni, a nad czym jeszcze potrzebujecie popracować?

Skupiamy się na każdym treningu, żeby podnosić nasz poziom. Na pewno w wielu elementach mamy barki, ten sezon jest długi, więc jeszcze dużo pracy przed nami. Nie ma takich rzeczy, które mógłbym powiedzieć, że robimy super, a co kuleje. Każdy element na pewno jest do poprawy. Zagrywka, jak zawsze jest kluczem do zwycięstw.

Najbliższy mecz w środę w Pucharze Polski z Olimpia Sulęcin, a później kolejne ligowe zmagania. Jakie macie nastawienie?


Do każdego meczu podchodzimy tak samo - jedziemy do Sulęcina zagrać dobre spotkanie. Wygrać i przejść do następnej rundy Pucharu Polski. Na razie nastawiamy się na środowy mecz Pucharu Polski, a później będziemy myśleć o kolejnych.

Z Patrykiem Strzeżkiem rozmawiała Agnieszka Maćkowska

2020-11-15:162 Napisane przez: Agnieszka Maćkowska
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem