Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Wspieramy bezpieczeństwo na drogach

Podopieczni Piotra Makowskiego podpisują się pod akcją „Wspieramy bezpieczeństwo na polskich drogach”. Na meczach pojawią się wolontariusze prezentujący magiczne tuby, a po ulicach Bydgoszczy krąży „magiczny” autokar.

Dzięki akcji „Wspieramy bezpieczeństwo na polskich drogach”, zapoczątkowanej przez grupę Sławek&Przyjaciele, w którą włączył się nasz klub oraz którą wsparło wiele osób i instytucji, udało się wyprodukować ponad 200 „magicznych” tub. Te z kolei przy pomocy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy trafiły bądź trafią do przedszkoli i szkół podstawowych w naszym regionie.

Po ulicach Bydgoszczy krąży także autobus z twarzami i logotypami osób i instytucji, które zdecydowały się wesprzeć tę wyjątkową inicjatywę. Zdjęcia autokaru, na którym znajdują się twarze siatkarzy oraz sztabu naszej drużyny, już Wam prezentowaliśmy. Mieliście też okazję wziąć udział w konkursie, w którym na zwycięzcę – czyli osobę, która jako pierwsza prześle zdjęcie autokaru – czekała podwójna wejściówka na półfinał Challenge Cup z Uralem Ufa. Na naszych meczach nadal pojawią się wolontariusze prezentujący kibicom „magiczną” tubę przekonując, że noszenie odblasków, to nie kaprys czy widzimisię, ale kwestia bezpieczeństwa nas samych i naszych najbliższych. Jak przekazywał nam Pan Sławek, tuba okazuje się dużym zaskoczeniem, bo w prosty, ale i skuteczny sposób pokazuje, dlaczego warto nosić odblaski. Również i nasi siatkarze mieli okazję się o tym przekonać.

Kibice otrzymują również odblaskowe naklejki – ludziki, które można przykleić do kurtki, plecaka, wózka czy samochodu. Spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem kibiców, a od początku sezonu zostało rozdanych około 3000 'ludzików'. „Chcieliśmy w ten sposób wspólnie pokazać jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Jak bycie świadomie widocznym może wpływać na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg i mamy wielką nadzieję, że damy w ten sposób przykład innym wierząc, że tego typu akcję uratują choć klika ludzkich istnień. A to będzie oznaczało, że warto było to robić” - podsumował Pan Sławomir Piotrowski.

2013-03-19:4373 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 5
: )
dodano: 2013-03-21 18:05:59
Czy mógłby mi dać ktoś znać czy chłopaki z Delecty obejrzeli ten filmik?
K
dodano: 2013-03-20 10:24:38
Gratulacje! Filmik znakomity! Delecta do boju!
pepsi
dodano: 2013-03-19 21:36:04
Marcin Wika - trzeci libero ;)
Zuza
dodano: 2013-03-19 19:13:42
Wrona i jego krótkie nóżki :P
: )
dodano: 2013-03-19 18:57:23
http://www.youtube.com/watch?v=l4ELauQC8lk&feature=youtu.be

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem