Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Z wizytą w Solcu Kujawskim

Po trzech tygodniach wolnego, które nasi siatkarze otrzymali po ostatnim meczu sezonu, w ubiegły poniedziałek część z nich zameldowała się w Bydgoszczy. Pod okiem trenera Mariana Kardasa rozpoczęli okres roztrenowania, jednak nie tylko!

W minioną sobotę nasi siatkarze w składzie: Tomasz Bonisławski, Jan Nowakowski, Łukasz Wiese, Nikodem Wolański, Wojciech Jurkiewicz, Dawid Gunia oraz trener Marian Kardas i masażysta Tomasz Stasiak, wraz z przedstawicielami klubu, na czele z Prezesem Piotrem Sieńko, udali się do Solca Kujawskiego.

Jednym z Ambasadorów Klubu jest Radek Olkiewicz i to właśnie na jego zaproszenie, pojawiliśmy się w tym mieście. W Ośrodku Sportu i Rekreacji rozegraliśmy dwa sety z żeńskim zespołem MUKS Tie-break Solec Kujawski oraz jednego z przedstawicielami Nadleśnictwa działającego w Solcu. Następnie składy zostały wymieszane i drużyny rozegrały jeszcze jednego seta.

Nasza wizyta w Solcu Kujawskim, podobnie jak rok temu, związana była również z akcją: „Aktywnie i zdrowo – rodzinnie na sportowo”, na rzecz rodzin ubogich i dzieci ze świetlic placówek socjoterapii w Solcu Kujawskim. Całość imprezy zakończył wspólny grill.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na naszej stronie :)

2015-05-18:3416 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem