Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

"Wspieramy bydgoskie szpitale" - ty też możesz pomóc!
2020-04-03
Miasto Bydgoszcz oraz Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy połączyły siły i wspierają walkę z koronawirusem, organizując zbiórkę pieniędzy. Zebrane środki zostaną przekazane bydgoskim szpitalom.
WSPIERAMSPONSORÓW - bądźmy z tymi, bez których nie byłoby Nas
2020-04-02
Drodzy Kibice! Od trzech tygodni żyjemy w zupełnie nowej rzeczywistości. Musimy przeorganizować wszystko: naszą pracę, życie rodzinne, domowe obowiązki oraz naukę z dziećmi. W tych okolicznościach pojawia się coraz częściej pytanie o to, co będzie dalej?
Komunikat Zarządu Łuczniczki Bydgoszcz S.A
2020-03-26
Wobec decyzji Rady Nadzorczej oraz Zarządu PLS S.A o zakończeniu rozgrywek PlusLigi w sezonie 2019/2020 z zachowaniem układu tabeli z 12 marca br. i w konsekwencji spadku naszej drużyny do Krispol 1. Ligi Mężczyzn, bardzo dziękujemy wszystkim kibicom i sponsorom za wsparcie i zaufanie w tym bardzo trudnym dla klubu okresie.
Decyzja Zarządu PLS S.A w sprawie rozgrywek sezonu 2019/2020
2020-03-25
Decyzją Zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A rozgrywki ligowe Plus Ligi, Ligi Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Ligi w sezonie 2019/2020 zostały oficjalnie zakończone.
Komunikat PLS ws. rozgrywek PlusLigi
2020-03-12
Zgodnie z komunikatem jaki wystosował PLS, zaplanowany na wtorkowe popołudnie mecz z ZAKSA Kędzierzyn-Kożle nie odbędzie się.
Jakub Peszko: „Gramy dla wszystkich kibiców, którzy chcą nas wspierać”
2020-03-10
Tuż przed zakończeniem przez nas siatkarskiego sezonu 2019/2020, podejmowaliśmy na własnym terenie ekipę Ślepsk Malow Suwałki. Mimo, że nie byliśmy stawiani w roli faworyta, naszym zawodnikom udało się udowodnić, że potrafią wygrywać i robić to w dobrym stylu. Chwilę po końcowym gwizdku o pojedynku wypowiedział się przyjmujący Visły Bydgoszcz, Jakub Peszko oraz trener naszego rywala, Andrzej Kowal.
Komunikat ws. meczów PlusLigi
2020-03-10
PL: Mamy to! Wygrywamy ze Ślepskiem Malow Suwałki!
2020-03-07
W sobotnie popołudnie w bydgoskiej hali podejmowaliśmy ekipę Ślepsk Malow Suwałki. Była to jedna z ostatnich szans na zdobycie punktów i mimo, że nie zmienia to sytuacji Visły, nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Nie pozwolili rywalowi na zdobycie choć chwilowej kontroli nad spotkaniem i zwyciężyli już po trzech setach.
PL: Niezwykle wyrównane starcie i zwycięstwo Cuprum Lubin
2020-03-02
Pojedynek z Cuprum Lubin od samego początku był niezwykle wyrównany. Zwycięzca poszczególnych setów wyłaniał się dopiero w końcowych akcjach i nasi zawodnicy mieli duże szanse, aby mecz zakończył się na ich korzyść już w czwartym secie. Niestety skuteczność przeciwnika na siatce spowodowała, że to lubinianie zapisali na swoim koncie wygraną po tie-breaku a w Bydgoszczy zostaje jeden punkt.
Nasi patroni medialni
radio PIK
Gazeta Pomorska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem