Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

"Wspieramy bydgoskie szpitale" - ty też możesz pomóc!

Miasto Bydgoszcz oraz Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy połączyły siły i wspierają walkę z koronawirusem, organizując zbiórkę pieniędzy. Zebrane środki zostaną przekazane bydgoskim szpitalom.

Pandemia koronawirusa przybiera na sile, a znana nam dotychczas rzeczywistość została całkowicie odmieniona. Inicjatywa jaką podjęło Miasto Bydgoszcz i Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy powstała w odpowiedzi na telefony i wiadomości osób gotowych podjąć się takiej pomocy. 

Włączając się w akcje również zachęcamy do pomocy bydgoskim szpitalom, które niewątpliwie potrzebują naszego wsparcia, a każda pomoc jest na wagę złota. Do pomocy zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i firmy.

Wszystkie środki pieniężne zostaną przekazane bydgoskim szpitalom na zakup niezbędnego sprzętu i materiałów do walki z pandemią. Pieniądze będą mogły zostać wykorzystane na zakup niezbędnych środków ochrony między innymi maseczek, rękawiczek, fartuchów, gogli czy kombinezonów ochronnych. Środki będą przekazywane na bieżąco w zależności od aktualnych potrzeb poszczególnych placówek. 

Jak możemy pomóc?

Dowolną kwotę pieniędzy należy wpłacić na rachunek bankowy Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy (Jezuicka 4, 85-001 Bydgoszcz): 11 1020 1462 0000 7202 0364 6866.

W tytule przelewu* prosimy o wpisanie numeru telefonu lub adresu e-mail w celu umożliwienia pracownikom Urzędu Miasta kontaktu z darczyńcą. W ramach wdzięczności za zaangażowanie w akcję „Wspieramy bydgoskie szpitale” każdy wpłacający otrzyma podziękowanie od Prezydenta Bydgoszczy.    W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: bks@um.bydgoszcz.pl lub pod numerem tel.: 795 160 843.

Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz i Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy.

2020-04-03:125 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem